Pakalpojumi

Nodarbojamies ar metālapstrādi un pulverkrāsošanu, MIG/MAG un TIG alumīnija metināšanu. Pēc apstrādes detaļas varam padarīt estētiski baudāmas pulverkrāsojot.

CNC frēzēšana

Piedāvājam CNC frēzēšanas pakalpojumus. 
Iespējams apstrādāt detaļas līdz izmēriem 1000 x 500 x 500 mm. (X-Y-Z). Uz CNC darba galda iespējams apstrādāt materiālu (alumīniju, melno metālu, krāsainos) daudz augstākā precizitātē kā uz parastām frēzmašīnām. Pie tam iespējams izgatavot detaļas, kuras uz parasta darba galda ir ļoti sarežģīti izgatavot vai reizēm pat neiespējami. Tiek izslēgts cilvēciskais faktors un tai pat laikā uzlabots darba ražīgums. Varam izgatavot detaļas gan masveidā, gan tikai vienā eksemplārā.


Detaļu rasējumus variet sūtīt uz e-pastu. sldprt. dwg un citos populārākajos failu formātos. 

Zemāk video iespējams apskatīt mūsu CNC frēzmašīnu darbībā. 
https://www.ss.lv/msg/lv/production-work/production-work-orders/production/metalworking/U3wIFEBnQVQ=.html?1493150054


Pulverkrāsošana

Pulverkrāsošana ir virsmas pārklājums ar pulveri. Galvenā atšķirība no parastās šķirdrās krāsas un pulverkrāsas ir tā, ka nav nepieciešama šķidra saistviela, lai krāsu noturētu uz detaļām. Pulveris tiek uzklāts elektrostatiski un pēc tam karsēts 180-220 C temperatūrā līdz pulveris izkūst un izveido aizsargslāni - polimerizējas. Šādi var pārklāt visdažādākos priekšmetus un detaļas. Kā, piemēram, alumīnija izstrādājumus, automašīnas detaļas, velosipēdu un motociklu detaļas, žogus, sadzīves priekšmetus, dekoratīvus metāla izstrādājumus vai jebko citu, kas pakļauts ārējas vides ietekmei.

Pulverkrāsas priekšrocības:

* Aizsardzība pret koroziju, ķīmiska noturība un izcila kvalitāte

* Lieliska nodilumizturība, aizsardzība pret apkārtējāš vides ietekmi

* Izturīgāka salīdzinot ar parasto šķidro krāsojumu

* Uzreiz pēc krāsošanas detaļa ir lietojama - nav nepieciešams žūšanas periods

* Var uzklāt krāsu biezā slāni, neveidojot notecējumus, krāsas izplūšanu un tamlīdzīgi

* Iespējama praktiski jebkura krāsa no RAL kataloga.

* krāsotām detaļām starp vertikālām un horizontālām virsmām praktiski nav redzamu atšķirību, jo pulveris uzklājas vienmērīgi un nenotek